Závěrečná zpráva o Poháru Plzeňského kraje v beachvolejbalu 2014

S mírným zpožděním zveřejňujeme výsledky (blíže viz příloha) letošního beachvolejbalového seriálu a velké poděkování za úspěšné zvládnutí patří všem hráčkám – hráčům a pořadatelům.
Za pozornost jistě stojí, že se zástupci Plzeňského kraje bezvadně prezentovali v návazných soutěžích – na turnaji Mistrovství ČR žákyň Barbora Černá s Adélou Kolesnáčovou (6. místo) a ve finále Mistrovství regionů ČR dvojice žen Jana Forejtová s Bárou Valkovou (13. místo), mixů Monika Šmídová s Martinem Nepráškem (1. místo !) a mužů Martin Neprášek s Vojtou Šebkem (1. místo a postup do „velkého“ finále M-ČR !).
Radost máme i z vynikajících výsledků “naší” mladé juniorské reprezentace ČR : Kateřina Valková – 5. místo Youth Olympic Games – Nanjing (Čína), 4. místo MS U19 Porto (Portugalsko), 1. místo Halové mistrovství ČR U20, 2. místo Mistrovství ČR U 20, 3. místo Český pohár žen, 1. místo Český pohár juniorek; Jakub Vála – 9. místo na ME U18 – Kristiansand (Norsko), 3. místo na M-ČR U18, 3. místo na M-ČR U22, 5. místo na M-ČR U20.
Plážový volejbal roku 2014 skončil, těšme se proto na beach v roce 2015 !

Všechny výsledky naleznete ZDE

Josef Kantár

Login