Šráma, Správka, Cruchot a Kubík míří v Plzni na radnici

Tento týden proběhnou komunální volby a za Hnutí ANO 2011 kandidují v komunálních volbách do Zastupitelstva města Plzně známí volejbalisté :

– v boji o post primátora Šráma – Ing. Pavel Šrámek, MBA (hrající v 80-tých letech minulého století za juniory tehdejších VŠTJ Slavia PF Plzeň a RH Praha, kdy byl i juniorským československým reprezentantem, a následně za druholigové muže TJ Škoda Plzeň), současně je „dvojkou“ na kandidátce do Zastupitelstva MO Plzeň 3;

– jako „trojka“ Správka – PhDr. Ivana Mádlová – Správková, Ph.D., MBA (dlouholetá vynikající blokařka prvoligové TJ Slavia VŠ Plzeň, slavné volejbalové rodinné jméno připomeňme její maminkou Maruškou Správkovou – Pospíšilovou, taktéž výbornou hráčkou, dnes trenérkou žákyň v Sokolově a bratrem Alešem Správkou, současným extraligovým hráčem VK Dukla Liberec), je také leadrem kandidátky do Zastupitelstva MO Plzeň 1;

– na 11. místě Cruchot – Pavel Zeman (známý plzeňský trenér juniorů i mužů, současný předseda Plzeňského KVS i komise rozhodčích ČVS, prezident 1. Sport Club Beach Plzeň), jako „pětka“ také kandidující do Zastupitelstva MO Plzeň 3.

Volejbalové mládí zastupuje Kubík – Ing. Jakub Kovařík (hráč USK Slavia Plzeň a nastupující perspektivní extraligový rozhodčí, sekretář Plzeňského KVS) na 12. místě kandidátky do Zastupitelstva MO Plzeň 3.

V novodobé historii Plzně to je poprvé, kdy se o významné postyVCP5-DCV ve vedení města Plzně uchází kvalitní odborníci, kterým volejbal již v mládí přirostl k srdci a je350-080 jejich životní láskou. Více podrobnějších informací najdete v odkazu: http://www2.pavelsramek.eu/.

Společně uvažujme o splnění dávného tajného byť možná neskromného snu mít v Plzni volejbalovou extraligu. Vedle úžasně úspěšných mužských sportů fotbalu, hokeje a házené by to jistě bezvadně slušelo ženám !

Login