Hledáme více než 7 statečných !

Jsou většinou kritizováni, někdy je jim nadáváno i jsou proklínáni a málokdy se dočkají pochvaly, ale hrát volejbalová utkání bez nich nejde ! Měli by být spravedliví, objektivní, sebevědomí i stateční, diplomatičtí, hodně asertivní a hlavně volejbalisté srdcem i duší ! Tak nějak lze charakterizovat poslání rozhodčích, ale kdo z nás je svatý.
Hledáme odvážné holky a kluky od 15-ti let s touhou prosadit se do ligových výšin i mezinárodní úrovně a stejně tak i sebevědomé ctihodné dámy a pány ideálně do 50-ti let (ale vyšší věk není překážkou), pro něž máme nepřeberné využití v soutěžích mládeže i dospělých, prostě všechny, kteří mají chuť i zájem věnovat se svému milovanému sportu v trochu jiné roli a ještě k tomu za “pár” korun českých !
Jít v plzeňských stopách nestorů Vládi Vorlovského a Honzy Mertinse i současných extraligových rozhodčích Toma Finka, Petra Kvardy, Míry Kořenka a mladých prvoligových Veroniky Zápotocké, Kuby Brabce, Martina Hanzelína, Kuby Kovaříka a Luďka Müllera (vlastně našich 10-ti statečných) není sice snadné, cesta na vrchol je dlouhá, ale za snahu rozhodně stojí !   
Prvním krokem k překročení tohoto sportovního Rubikonu je absolvování školení rozhodčích, které pořádá Plzeňský KVS ve dnech 15.-16. a 30. června 2018 v Plzni (podrobnosti jsou v přílohách). Je to jednoduché – stačí jen odeslat vyplněnou přihlášku do  30. dubna 2018 a těšit se na dění příští !
Login